LatvianEnglish

Meklēt vietnē

Saņemts atbalsts projektam „Kopējā kultūras mantojuma atklāšana Eiropas krustcelēs” PDF Drukāt E-pasts

Europe for Citizens ProgrammeŠ.g. 15.maijā tika apstiprināts Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras sagatavotais projekts „Discovering common cultural heritage in the crossroads of Europe” (Kopējā kultūras mantojuma atklāšana Eiropas krustcelēs), kas tika iesniegts   programmas „Eiropa pilsoņiem”  "Sadraudzības pašvaldību iedzīvotāju tikšanās” apakšaktivitātē ar kopējo budžetu 25 000 EUR apmērā.

Projekta mērķis - nostiprināt Daugmales pilskalna svētku tradīciju, izveidojot to par gadskārtēju, starptautisku notikumu, kas Ķekavas novadam piesaista ne tikai vietējo, bet arī Latvijas un citu Eiropas valstu iedzīvotāju uzmanību.

Projekta ietvaros tiks organizēti Daugmales pilskalna svētki un vienas dienas seminārs veltīts kultūras mantojuma iepazīšanai un izpētei. Semināra tēma ”Daugavas ūdensceļš un Daugavas piekrastes pilskalni”. Plānots, ka projekta aktivitātēs piedalīsies dalībnieki no 8 valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Somijas, Maltas, Rumānijas, Polijas un Vācijas, pārstāvot pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, vēsturiskos klubus un vēstures rekonstrukcijas organizācijas. Daugmales pilskalna dienu ietvaros organizētais seminārs norisināsies 15.jūnijā, bet Daugmales pilskalna svētki no 16-17. jūnijam.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 18 maijs 2012 17:07