LatvianEnglish

Meklēt vietnē

Amatnieku tirdziņš svētku ietvaros PDF Drukāt E-pasts

Amatnieku tirdziņš"Daugmales pilskalna svētku 2012" laikā norisināsies amatnieku tirdziņš, kurā piedalīsies amatnieki no dažādiem Latvijas novadiem.

Piedāvājumā būs ādas izstrādājumi, kalumi mājai un dārzam, koka izstrādājumi, dabiskas ziepes, dažādi rokdarbi - lina izstrādājumi, galdauti, gultas veļa, tamborējumi, ar rokām darināti albumi. Varēs iegadāties rotas dažādām gaumēm - rotas Viduslaiku stilā, dzintara rotas, etnogrāfiskas rotas un citas dažādas rotas. Varēs iegadāties senas kartes un grāmatas.

Amatnieki piedāvās dažādas radošās darbnīcas un amata prasmju demonstrācijas - zīmuļu apgleznošanu, stāstīs par dabīgo ziepju izgatavošanu, notiks māla trauku veidošanas demonstrācijas, būs svilpaunieku veidošanas darbnīca, mala podiņu krāsošana.

Tirdziņā piedalīsies arī Ķekavas novada amatnieki un tirgotāji - Daugmales Jāņa bišu medus un keramiķe Linda Kunstmane, Daugmales amatnieku biedrība, Īstās Jāņa ziepes, Svilpaunieku bazārs.

Gardēži varēs iegādāties 18 siera veidus no z/s "Celmi", nobaudīt grauzdētas mandeles un cukurgailīšus, iegādāties "Skrīveru saldumu" ražoto produkciju, izvēlēties sev vēlamas formas piparkūkas, kā arī nopirkt "Mū Siera" produkciju - saldos un sāļos sierus.

Amatnieku tirdziņš
Amatnieku tirdziņš


Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 06 jūnijs 2012 10:59